Sklep

Sprzedaż i Dystrybucja

Marka handlowa. Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją produktów firm współpracujących.

Poprzez platformę na chwilę obecną dystrybuujemy markę MAXCARP, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na rynek polski. Mamy w planie powiększyć asortyment dostępny na sklepie, bardzo dokładnie dobierając produkty, którymi chcemy się zajmować. Nie będzie to typowy sklep internetowy. Ze względu na dużą konkurencję i ilość produktów i marek wędkarskich na rynku i szeroki profil działalności firmy EasyFishing.pl asortyment jest ograniczony celowo. Obecnie na sklepie znajdziecie produkty następujących producentów:

MaxCarp to czeska firma, która nie chce być dużym producentem. Tutaj produkcją przynęt karpiowych zajmują się pasjonaci, ludzie, których łączy jedno – miłość do wszystkich żywych istot, a do karpia szczególnie. Naszym zdaniem takie podejście do biznesu, gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości produktów. Firma chce dostarczać wędkarzom produkty, na których mogą polegać a rybom wspaniałe doznania smakowe i zapachowe. Tylko w ten sposób firma jest w stanie osiągnąć sukces i mieć satysfakcje z tego, że dostarcza najlepsze produkty. Jak sami mówią ich produkty mają “serce i duszę” i są wstanie rozkochać w sobie rzeszę klientów.

kontakt

Przez wiele lat firma easyfishing.pl pod marką carpadventure była dystrybutorem takich marek jak: Any Water, Fun Fishing, Tactic Carp, Advanced Angling Solution i wielu innych, od 2018 roku skupiliśmy się na wyłącznej dystrybucji czeskiej firmy MaxCarp, którą znajdziecie w najlepszych sklepach w Polsce. Ciągle szukamy nowych możliwości, więc zapraszamy do współpracy, zarówno sklepy jak i Firmy, które chciałby wejść na rynek polski.

Adres e-mail:

sklep@maxcarp.pl

Telefon kontaktowy

+48511050115

Social Media :

nasze filmy

MASZ PYTANIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!