Łowisko Wygonin

Jezioro Wygonin jest zbiornikiem polodowcowym, które jest położone  na południe od miejscowości Stara Kiszewa w Obszarze Chronionego Krajobrazu Borów Tucholskich. Całkowita powierzchnia jeziora wynosi 68 ha, a maksymalna głębokość  dochodzi do 25m. Jezioro Wygonin jest otoczone lasem, który bez wątpienia nadaje dzikości temu miejscu. Często nad brzegiem wody można zaobserwować dziką zwierzynę, a jesienią  wysyp grzybów w lesie.

Wygonin jest niezwykle zróżnicowany pod względem dna i stanowisk. Są płytsze i co za tym idzie zarośnięte zatoki, gdzie często w pełni sezonu trzeba płynąć po rybę, ale i czyste miejsca, spady, blaty, zatopione drzewa i głębie dochodzące do ponad 20m. Zbiornik niezwykle atrakcyjny dla tych, którzy lubią łowić wśród zaczepów z wywózki, jak i dla tych co uwielbiają rzucać. Stanowiska są niezwykle zróżnicowane, gdyż możemy spędzać czas na piaszczystej plaży lub w zacisznym lesie.

Położenie wśród lasów, zróżnicowana linia brzegowa, oraz dzikość tego miejsca na pewno przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym wędkarzom i ich rodzino

nasi partnerzy

kontakt

Adres e-mail:

info@easyfishing.pl

Telefon kontaktowy

+48511050115

Social Media :

MASZ PYTANIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!